MENU

Şartlar ve Koşullar

Güvenli Alışveriş Burada!

caddepasaj.com , bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

Standart Güvenlik Duvarları

Standart güvenlik duvarları tarafından korunan Cadde Pasaj sunucuları bilgilerinizi güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve standart güvenlik duvarları, birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.

Gizlilik Politikamız

Cadde Pasaj şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez. Cadde Pasaj verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Cadde Pasaj veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Cadde Pasaj arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı ve ne amaçla kullanıldığı konusunda daha detaylı bilgiye Gizlilik ve Kullanım Şartları menüsünden ulaşabilirsiniz.